Digitální tisk na papír

Tiskneme na digitálním plnobarevném zařízení XEROX DC560 vybaveném velkokapacitními zásobníky různých druhů papíru a rovněž profesionálním finišerem. Kromě tisku umožňuje v jeho průběhu výstup sadovat, sešívat, děrovat a vázat vazbu V1. Sešívání umožňuje zvolit v rozích nebo na bocích, děrovat dva nebo čtyři otvory na zvoleném okraji listů k založení do pákového mechanizmu pořadače. Vazbu lze provést až z 50ti listů papíru gramáže 80 g/m2. Tisknout lze na media o plošné hmotnosti až 300 g/m2. Maximální formát papíru je 330 x 488 mm - tj. dá se vytisknout formát SRA3 „na spadávku“, poté oříznout tak, že tisk zasahuje až k hraně formátu bez bílých nepotištěných okrajů.

Tiskárna je plně programově řízena samostatnou pracovní stanicí s RIPem FreeFlow Print Server běžícím na systému SUN Solaris. Barevné kalibrace se provádi sondou XRITE i1 PRO.

Tiskneme veškeré firemní i soukromé tiskoviny od vizitek po billboard. Naší doménou je malonákladový digitální tisk. Nemusíte požadovat tisícové serie výtisků, které Vám zůstanou ležet ve skladě po změně původního obsahu - adresy nebo telefonních čísel, případně změně technických parametrů výrobku... Nic takového! Dotiskneme Vám potřebný počet výtisků na telefon - každý měsíc, každý týden. Na vlastním tiskovém zarízení. Změny provádíme průběžně ve vlastním DTP studiu.

Pokud ale třeba potřebujete mnohatisícové nebo dokonce desetitisícové serie výtisků, ani to není problém. Připravíme podklady k tisku a máme spolehlivé smluvní partnery se kterými spolupracujeme na výrobě takovéhle zakázky ofsetovým tiskem.  

Tiskneme vizitky, letáky, hlavičkové papíry, návody, katalogové listy, samolepící etikety, etikety s čárovými kódy, pozvánky, dárkové poukázky, novoročenky, svatební oznámení...  

Ukázky tisků

laserový tisk A6 s ochranným prvkem
inkoustový tisk 42x97 cm na papírovou roli (blueback) - Epson
inkoustový tisk 42x112 cm na papírovou roli (blueback) - Epson  
laserový tisk na papír A3+
Záznamy: 1 - 10 ze 13
1 | 2 >>

Počet návštěv na stránce:

 
Detect language » Hungarian
 

Kontakt

PB PROPAG, s.r.o. Mahenova 1244/14
678 01 Blansko
-> nová adresa
naproti poště
- vchod z ul. Masarykova
- vedle Oknostylu
516 413 333 info@propag.cz